Про нашу компанію

Торгівельна марка “Добра Вечеря” пропонує великий вибір вже готових м’ясних страв і напівфабрикатів з натуральних інгредієнтів, які пройшли суворий контроль якості.

Більше 15 років наша компанія існує на українському ринку. За цей час ми набирали досвід, вдосконалювали свою кулінарну майстерність, використовували новітні технології та обладнання у виробництві, розширювали асортимент готових страв та напівфабрикатів. Завдяки цьому ТМ “Добра Вечеря” вже завоювала популярність у Миколаївській, Херсонській, Київській та Донецькій областях.

Сьогодні пропонуємо вам багатий вибір вже готових м’ясних страв та напівфабрикатів з натуральних інгредієнтів, які пройшли суворий контроль якості.  Свої страви ми готуємо тільки зі свіжого охолодженого м’яса курки, індички, свинини та яловичини вітчизняних виробників, а технологія шокової заморозки дозволяють зберегти соковитість і аромат. Продукти ТМ “Добра Вечеря” готуються за домашніми рецептами, тому ми намагаємося максимально наблизити до домашнього смаку та зовнішнього вигляду страви.